Úvodní strana

Úvodní strana / Úvodní strana

Společnost Signal, spol. s r.o. vznikla v roce 1991. Zabýváme se dodávkami slaboproudých instalací pro soukromé i průmyslové použití.kamery

   
 • Přístupové a docházkové systémy
 • Elektrické zabezpečovací a požární signalizace
 • Kamerové systémy
 • Telekomunikační technika
 • Ostatní slaboproudé instalace

 

 

Zákazníkům nabízíme jednoduché systémy vhodné pro rodinné domy a menší provozovny až po rozsáhlé systémy, které integrují zabezpečovací signalizaci a požární signalizaci, kamerový i přístupový systém. Další činností, kterou se zabýváme jsou pobočkové telefonní ústředny a strukturované kabeláže.cyberdome

 • V uvedených oborech zákazníkům nabízíme:
 • zpracování úvodních studií a návrhů
 • projektovou dokumentaci
 • montáž a programování systémů
 • záruční i pozáruční servis

Spokojený zákazník je naše priorita

 

Naším cílem je spokojenost zákazníka. To ze dosáhnout jedině pokud budou naše služby a dodávky na vyspělé technické úrovni, za přijatelnou cenu a ve sjednaném termínu.

Našim zákazníkům úroveň našich dodávek garantujeme tím, že výhradně dodáváme zboží od známých výrobců, certifikované podle příslušných předpisů a současně je montáž prováděna kvalifikovanými pracovníky školenými výrobcem a nebo dovozcem zařízení.

Vzhledem k velmi rychlému technickému pokroku se i my flexibilně přizpůsobujeme. Pravidelná technická školení v oblasti stále složitějších elektronických systémů je jedna z našich předností. V současné době i ty nejjednodušší vyráběné systémy poskytují velké množství funkcí a možností využití. Právě naprogramování sytému k plnému využití všech nabízejících se funkcí může provést pouze kvalifikovaný pracovník odborné firmy.Díky dlouholetým zkušenostem pracovníků firmy, vysoké kvalitě dodávaných prvků, velice pečlivé přípravě dodávky a precizní montáži můžeme nabídnout záruku i 10 let na dodávané zařízení.

Cenu pro jednotlivé zakázky stanovujeme s maximální přesností. Cena vždy respektuje technické řešení a současně dbáme na maximální efektivnost. Naší snahou je vždy nalézt pro zákazníka nejlevnější řešení avšak při zachování technických parametrů. Tento přístup již v minulosti ocenili mnozí z našich zákazníků.

Společnost Signal spol. s r.o. v minulosti realizovala celou řadu významných zakázek. Systémy dodané společností spolehlivě pracují v průmyslových objektech, v supermarketech i v objektech státní správy.

Společnot Signal, s pol. s r.o. na trhu téměř 20 roků. Již to, že jsme se na trhu udrželi a prosperujeme svědčí o tom, že mnozí zákazníci nám dali příležitost ke spolupráci. A nejen to. Naši zákazníci byli s naší prací spokojeni a z příležitostné zakázky se mnohde stala dlouhodobá spolupráce.

Za dobu působení společnosti jsme dosáhli řady nesporných úspěchů a realizovali celou řadu významných zakázek.

Pokud se rozhodnete, že nám dáte příležitost ke spolupráci, vynaložíme veškeré úsilí, abychom vás přesvědčili, že vaše volba byla správná.